Mercedes Benz E-Klasse coupe, Rear seat conversion kit. To modyfikacja dzieki której zmienisz tylną kanapę z 2 na 3 osobową.

O firmie

Jesteśmy firma zajmującą się produkcją zestawów "Rear Seat Conversion Kit" do luksusowych samochodów osobowych. Modele te niejednokrotnie były wyposażane w dwu osobową tylną kanapę, co w znacznym stopniu zmiejszało ich funkcjonalność. Od teraz dajemy Państu niepowtarzalną możliwość połączenia sportowego coupe z funkcjonalnością auta rodzinnego.

"Seat Conversion Kit" jest to produkt przeznaczony do montażu w Passacie cc. Zwieksza on wachlarz zastosowań Państwa auta poprzez instalację dodatkowego miejsca siedzącego. Teraz mogą Państwo bez utraty komfortu podróżować całą rodziną.

Szczegóły produktu:

Odcień oraz faktura skóry są identyczne z oryginalnym wzornikiem Passata cc. Nasz produkt wykonany został z najwyższej jakości, naturalnej, orginalnej Niemieckiej skóry, wykorzystywanej do produkcji tapicerek w fabrykach VW.

W ofercie mamy kilka odcieni tapicerek:

Beżowy

bezowy
Czarny (skóra)


Czarny (materiał)

braz

Przed złożeniem zamówienia prosimy o sprawdzenie w specyfikacji Państwa auta koloru tapicerki. W razie problemów wystarczy przesłać nr VIN, wtedy sami ustalimy odcień skóry.